Kamera VR 

Aplikacion për të parë video dhe imazhe VR. Bisedë e drejtpërdrejtë VR me vajza në internet në 3D, 180, 360. Falas, ueb, Iphone, Android.
Bisedë VR

Biseda më e mirë në internet me video

Chat është shërbimi më i lezetshëm që vajzat të transmetojnë dhe ndajnë përmbajtjen e tyre me të tjerët. Ndani interesat tuaja me botën dhe merrni abonentë të rinj!

Chatroulette VR

Nuk është e nevojshme të regjistroheni në chat, thjesht shikoni fotografi dhe video falas, nuk kërkohet regjistrim. Nga rruga, regjistrimi i transmetimeve gjithashtu nuk kërkohet.

360 transmetim i drejtpërdrejtë

Bisedë me video drejtpërdrejt falas. Bëni pasurinë tuaj duke transmetuar drejtpërdrejt dhe duke publikuar përmbajtje në chat. Përmbajtja juaj mund të jetë një burim vërtet i fuqishëm i të ardhurave tuaja shtesë.

VR kamera ruletë

Shijoni të takoni vajza të nxehta nga rreth 170 vende të planetit duke përdorur video chatroulette -in tonë online. Miqësi, dashuri ose ndonjë gjë tjetër që dëshironi në U LIVE Chat! Zhyt veten në përmbajtjen që ju pëlqen dhe harroni atë që nuk ju intereson. Me U LIVE do të harroni alternativat e tjera të chatroulette!

Vajza me kamerë VR

3D vajzat vr

Një numër i madh i opsioneve të videos që nuk janë të disponueshme në shumicën e faqeve të bisedave. Të gjitha transmetimet do të jenë në dispozicion që në fillim dhe ju do të jeni në gjendje të zgjidhni pikërisht atë që ju pëlqen më shumë. Merrni pjesë në ruletë chat dhe argëtohuni në shumë transmetime të ndryshme video chat. Njihuni me vajza të gatshme për të përmbushur çdo dëshirë tuajin.

Vajza VR

Transmetimi i drejtpërdrejtë VR

Bisedë me video me të huajt. Takoni me gra nga mbi 170 vende në chat, merrni këdo që ju pëlqen! Angazhohuni në një bisedë të gjallë me një nga bukuroshet tona në chat falas, pavarësisht se nga jeni. Tregoni shenja të vëmendjes-jepni dhurata dhe organizoni organizimin e transmetimeve private një për një-me U LIVE nuk do të jetë problem të bëni përshtypje një gruaje !.

{{alt_girl-rock}}

Videot më të mira VR

Me një pajtim VIP ju do të harroni çdo kufi dhe kufizim. Ndaloni numërimin e minutave dhe merrni relaks të plotë duke parë çdo transmetim. Me një pajtim VIP, mund t'i shikoni transmetimet sa të doni. Dhe vajzat i pëlqejnë shikuesit që nuk kanë ngut.