Ruletë bisede

Ruletë e bisedës me video

U LIVE është shumë më tepër sesa thjesht një ruletë live chat video. Ne lidhim njerëz nga 170 vende dhe i ndihmojmë ata të komunikojnë me botën në komoditetin e shtëpisë së tyre. Përdoruesit tanë janë njerëz të thjeshtë, të etur për tu shprehur. Ata këndojnë, luajnë muzikë dhe transmetojnë transmetime live. Bashkohuni në transmetimet e tyre live dhe shijoni një përvojë krejt të re!

Bisedë anonime

Chatroulette

Gëzoni transmetim të drejtpërdrejtë në chatroulette. Zgjidhni një transmetim në faqen kryesore dhe diskutoni për çdo gjë në një bisedë të thjeshtë me tekst ose dhoma bisedash me video me njerëz nga të gjitha anët e globit.

Bisedë e rastësishme me video

Bëni miq të rinj. Dëshironi të hyni në një marrëdhënie? E kuptove. Po përpiqesh të gjesh disa miq të rinj? Mos thuaj më. Biseda me të huaj në një bisedë video të rastit nuk ishte kurrë kaq e lehtë dhe e shkujdesur!

Bisedoni rastësisht

Përmbajtje e mahnitshme në bisedë të rastit. Shkoni poshtë në burimin e aktiviteteve për të zbuluar foto dhe video të reja çdo ditë ose shkoni drejtpërdrejt dhe ndani përmbajtjen tuaj më të mirë në ditar.

Ruletë bisede me video

Bëhuni gati të habiteni dhe të mahnitni të tjerët! Takoni kolegë muzikantë, aktorë, lojtarë, madje edhe komedianë stand-up dhe argëtohuni së bashku. Njerëzit e rinj do të përpiqen t'ju befasojnë duke luajtur me të vërtetë instrumente muzikorë të çuditshëm, videogame me shpejtësi ose duke ju bërë të ndiheni të tronditur. Arrij! Sa më interesant të jeni, aq më shumë renditje merrni në ruletën e bisedave video U LIV.

Chatroulette

Thirrje video e rastësishme

Përdorni më mirë kohën tuaj në internet. Të qeshësh me shaka dhe të gjesh meme të çuditshme nga e gjithë bota mund të jetë kënaqësi, por ruleta e bisedave të nxehta U LIVE mund t'ju ndihmojë gjithashtu të mësoni diçka të re. Bashkohuni me klasat master të gatimit, shikoni video stërvitje në shtëpi ose mësoni kitarë në internet me një nga trajnerët tanë.

Thirrje video e rastësishme

Bisedë anonime

Siguroni thirrjet video drejtpërdrejt. Bisedoni me vajza dhe djem të mirë nga e gjithë bota. Ne do t'i mbajmë të dhënat tuaja të sigurta.

Ruletë bisede falas

Teksti në ruletë bisede falas. Dërgimi i mesazheve ju ndihmon të shijoni përvojën tuaj në chatroulette edhe me një lidhje të ngadaltë në internet.

Aplikacioni Chatroulette

Shkarkoni chat ruletë

Në një Online ose PC

Biseda me video LIVE funksionon me të gjithë shfletuesit modern të uebit. Ju nuk keni nevojë të shkarkoni asgjë.

Iphone ose Android

Për të sjellë me vete ruletën e bisedës, thjesht shkarkoni aplikacionin Iphone ose Android.