U LIVE - Live chat ruletë dhe streaming

Ajo merr vetëm një mesazh në chat për të shkuar nga të huaj të plotë për të ngushtë miq ose dashamirës. Ky ishte motoja jonë kur ndërtuam U LIVE - dhe akoma është sot! Bisedo me njerëz nga e gjithë bota, bëj miq të rinj, gjej dashurinë tënde. Shkarko U LIVE chat në Google Play ose nisë aplikacionin në shfletuesin tuaj tani!

Pse U LIVE

Karakteristikat kryesore janë të lira

Dërgoni mesazhe, bisedoni me këdo që dëshironi në dhomat publike, bëni miq, filloni transmetimin tuaj të drejtpërdrejtë: e gjithë kjo është absolutisht falas.

Ne jemi krenar për të punuar në një produkt me cilësi të lartë

Ne përmirësojmë U LIVE chat çdo ditë dhe dëshirojmë ta bëjmë atë më të dobishëm dhe të përshtatshëm. Ne e vlerësojmë shumë reagimin tuaj. Ju lutem na tregoni nëse diçka është e gabuar me ruletin tonë të drejtpërdrejtë chat. Mendimet dhe sugjerimet tuaja janë gjithmonë të mirëseardhura. Le të bëjmë U LIVE më mirë së bashku!

U LIVE është celulari i parë dhe ndër-platformë

Do të donim t'ju ndihmonim të qëndroni të lëvizshëm në një botë të lëvizshme. Ne e bëmë bisedën tonë të drejtpërdrejtë në dispozicion në Android, web dhe ueb celular. Gëzoni ekran të gjerë në laptop ose PC kur jeni në shtëpi. Shkuarja jashtë? Shkarkoni aplikacionin për tableta dhe smartfonë për të qëndruar në kontakt dhe të bisedoni në lëvizje.

U LIVE është kënaqësi

Kemi tonelata të paketave të afisheve dhe kartat e lojës që mund t'ju ndihmojnë të përmirësoni komunikimin tuaj dhe të ndihmoni për të shprehur emocione. Komentet e zgjuara të shoqëruara me stickers qesharake mund të ndihmojnë dy të panjohur të thyejnë akullin dhe të njihen me njëri-tjetrin.

Ne kujdesemi për sigurinë tuaj

Moderatorët janë trolls dhe abusers gjuetia në chat 24/7. Asnjë mashtrim apo shantazh nuk lejohet këtu. Ju gjithashtu mund të na ndihmoni të parandalojmë çdo sjellje të papërshtatshme duke raportuar gjithçka që ju të gjeni të dyshimtë. Ekipi ynë do t'i përpunojë raportet tuaja në kohën e duhur.

U LIVE chat është intuitive dhe e lehtë për ta përdorur

Ju nuk keni nevojë të verifikoni llogarinë tuaj për t'u argëtuar në chat të drejtpërdrejtë. Asnjë telefon ose llogari sociale nuk kërkohet të hyjnë. Gjithashtu u lejojmë përdoruesve tanë të qëndrojnë anonime për aq kohë sa dëshirojnë.

Si punon

Launch roulette tonë të drejtpërdrejtë chat dhe ju do të shihni listën e streams jetojnë në mes të ekranit. Ju mund të qëndroni këtu për aq kohë sa dëshironi dhe thjesht shfletoni drejtpërdrejt live ose përdorni kërkimin për të gjetur një përdorues të caktuar. Dërgo një mesazh privat ose filloni një bisedë private me video kur gjeni ndonjë person të veçantë.

Ne ulim kërkesat minimale të lidhjes dhe tani mund të bashkoheni me U LIVE nga kudo, pavarësisht cilësise së internetit. Tani vetëm duhet të keni një lidhje 3G për të biseduar me botën.